12 Czerwiec 2021 19:23
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów
Nawigacja
Artykuły » ZDZ » Nauka jazdy
Nauka jazdy

1. Dlaczego warto wybrać kurs w naszej firmie?

Szkoła Nauki Jazdy ZDZ funkcjonuje od ponad 30 lat. W tym czasie wyszkoliliśmy tysiące kierowców. Doświadczenie, które nasza firma zdobyła jest niezwykle cenne. Daje gwarancję tego, że kursy nauki jazdy są prowadzone na najwyższym poziomie. Najlepsi - doświadczeni instruktorzy, nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz baza szkoleniowa to nasze atuty. Cały czas staramy się iść z duchem czasu - wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Modyfikujemy swoją ofertę dydaktyczną i szkoleniową w taki sposób, aby jeszcze lepiej kształcić. Każdy absolwent naszych kursów zdobywa wiadomości, umiejętności i zachowania umożliwiające bezpieczne kierowanie pojazdem.

2. Co jest dla nas najważniejsze?

Nauka jazdy odbywa się w systemie kursowym. Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne są prowadzone w dwóch ośrodkach: Białej Podlaskiej oraz Radzyniu Podlaskim. Co roku nasi kursanci przejeżdżają tysiące kilometrów. Kładziemy szczególny nacisk na jakość, precyzję i bezpieczeństwo kursów. Dobrze wiemy, że prowadzenie pojazdów mechanicznych to wielka odpowiedzialność. Nie można pozwolić na jakiekolwiek zaniedbania w procesie edukacjii przyszłego kierowcy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nauka jazdy z Zakładem Dosknalenia Zawodowego była dla Państwa przyjemna i bezstresowa.

3. Co komputer ma wspólnego z kursem?

W czasie szkolenia przyszłych kierowców korzystamy ze specjalnych programów komputerowych. Wprowadzenie komputerów do ośrodka znacznie usprawniło szkolenie jak i pomogło wielu kursantom w szybszym opanowaniu przepisów ruchu drogowego.

Program egzaminacyjny, który wykorzystuje nasza firma jest używany również przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego do przeprowadzenia egzaminów teoretycznych. Zawiera on przekrojowe pytania z zakresu przepisów ruchu drogowego. Na tym programie kursanci mogą sprawdzić swoje umiejętności jeszcze przed egzaminem. W tym celu udostepniamy dla Państwa komputery na których zainstalowano niezbędne oprogramowanie.


Wszystkie programy w naszym ośrodku można obsługiwać za pomocą specjalnej klawiatury z dużymi przyciskami (takiej samej jak na państwowym egzaminie) Dzięki temu nie trzeba umieć korzystać z komputera ani posługiwać się myszką, aby ćwiczyć na naszych programach.

Ćwiczenia przy komputerze są bezpłatne, ale też nie obowiązkowe. Każdy uczeń może przyjść na ćwiczenia i spróbować swoich sił.

4. Na jakich pojazdach kształcimy?

Nasze samochody osobowe to nowe modele marki aktualnie używanej przez WORD. Szkolenia prowadzimy na pojazdach, które są odpowiednio oznakowane i spełniają wszystkie normy przewidziane prawem.
Ważną informacją jest to, iż takie same modele samochodów są wykorzystywane w trakcie państwowych egzaminów na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej.

5. W jakich kategoriach prowadzimy szkolenia?

Prowadzimy szkolenia w kategoriach:
A - (motocykl)
B - (samochody osobowe do 3,5 tony)
T - (ciągniki rolnicze)
B + E (lawety)

6. Gdzie uzyskać informacje dotyczące terminów kursów?

Obszar działania naszej firmy obejmuje teren czterech powiatów: bialskiego, radzyńskiego, łukowskiego oraz łosickiego. Wszelkich informacji dotyczących terminów rozpoczęcia kursów, potrzebnych dokumentach oraz płatnościach udzielą Państwu nasi pracownicy. Prosimy o kontakt pod wskazanymi numerami telefonów.

Biała Podlaska: tel. (83) 343-66-76 (poniedziałek-piątek w godz. 8-16)
Radzyń Podlaski: tel. (83) 352-19-60 (poniedziałek-piątek w godz. 8-16)

ZDZ zaprasza
Wygenerowano w sekund: 0.16 972,970 unikalne wizyty