04 Grudzień 2021 12:15
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów
Nasi uczniowie nagrodzeni na konkursie w Chełmie
Oddział Biała Podlaska

W dniu 1 kwietnia 2016 r. w budynku ZDZ w Chełmie odbyły się Dni Otwarte połączone z konkursami.

Uczennice Technikum w zawodzie żywienie i usługi gastronomiczne Kinga Dybul z klasy II i Anna Samociuk z klasy III tkp wraz z opiekunką Elżbietą Joźwik wzięły udział w konkursie gastronomicznym.

Tematem konkursu było sporządzenie sałatki z serem feta . Oceniano smak potrawy, sposób podania i dekorację stołu. Dekoracja nawiązywała do hasła przewodniego konkursu – Kwiecień plecień co przeplata , trochę zimy , trochę lata. Uczennice w tym konkursie zajęły II miejsce.

Uczennice Technikum w zawodzie technik usług fryzjerskich też mają się czym pochwalić. Sylwia Andrzejuk i Martyna Moskal pod czujnym okiem Pani Katarzyny Kroszczyńskiej zabłysnęły w konkursie fryzjerskim pod tytułem UPIÓR W OPERZE. W konkursowe szranki stanęło 24 osoby z różnych szkół fryzjerskich z naszego województwa. Sylwia Andrzejuk otrzymała NAGRODĘ PREZEZSA ZARZĄDU ZDZ a Martyna Moskal otrzymała WYRÓŻNIENIE.

Celem konkursu było rozwijanie umiejętności zawodowych młodych adeptów sztuki fryzjerskiej oraz wymiana doświadczeń.

Wszystkim laureatom serdecznie GRATULUJEMY.

ZDZ zaprasza
Wygenerowano w sekund: 0.09 1,102,671 unikalne wizyty