04 Grudzień 2021 11:06
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów
Z młodej piersi się wyrwało...
Oddział Biała Podlaska

W szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu 18 marca 2016 roku w ramach Dnia Otwartego odbędzie się Festiwal Piosenki Wojskowej połączony z Konkursem Fryzjerskim. W części festiwalowej swoje umiejętności wokalne będą mogli zaprezentować uczniowie z zamojskich gimnazjów i z całego regionu. Uczestnicy przygotowują dwie piosenki o tematyce wojskowej.

W części fryzjerskiej wystąpią uczennice ZDZ z całego województwa. Najlepsze fryzjerki i utalentowani wokaliści mogą liczyć na wspaniałe nagrody i dyplomy. Całość przedsięwzięcia uświetni występ Nieetatowej Orkiestry Wojskowej.

Festiwal i konkurs odbędzie się w zamojskiej siedzibie ZDZ przy ulicy Peowiaków 3. Impreza odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Katolickiego Radia Zamość. Serdecznie zapraszamy chętnych gimnazjalistów do udziału w naszym festiwalu. Mile widziana jest młodzież gimnazjalna, która będzie dopingować swoje koleżanki i kolegów biorących udział w festiwalu.

ZDZ zaprasza
Wygenerowano w sekund: 0.08 1,102,581 unikalne wizyty