04 Grudzień 2021 10:23
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów
Targi Motor Show i Targi Techniki Motoryzacyjnej - Poznań
Oddział Biała Podlaska

Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Muzeum Techniki i Motoryzacji w Otrębusach. Pani Dyrektor Muzeum Motoryzacji przedstawiła  historię  pojazdów znajdujących się na ekspozycji. Następnie udaliśmy się do Poznania. Pani Przewodnik  oprowadzała nas po Starym Rynku. Uliczkami Poznania udaliśmy się do Starego Browaru. Następnie podziwialiśmy barokowy kościół farny pod wezwaniem Świętego Biskupa Męczennika.

Zmęczeni całym dniem udaliśmy się do hostelu, gdzie uczniowie Technikum im. K.K. Baczyńskiego zakwaterowali się w pokojach i zjedli kolację. Po porannej pobudce i  śniadaniu grupa opuściła  miejsce noclegu, by realizować program drugiego dnia wizyty w Poznaniu.  Głównych punktem tego dnia były Targi Motor Show i TTM. Po wejściu na targi każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Diagnostyka, warsztat, myjnie, wulkanizacja to oferta TTM. Motor Show to głównie wystawa motocykli i samochodów.

Zapraszamy do fotogalerii.

ZDZ zaprasza
Wygenerowano w sekund: 0.09 1,102,523 unikalne wizyty