21 Styczeń 2022 21:17
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów
INTEL EXTREME MASTERS 2016 W KATOWICACH
Oddział Biała Podlaska

Młodzież Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K.K Baczyńskiego na INTEL EXTREME MASTERS 2016 W KATOWICACH

W dniach 5-6 marca 2016 r. do Katowickiego spodka ściągnęły z całego świata rzesze miłośników elektroniki. Po raz czwarty odbył się Intel Extreme Masters, czyli mistrzostwa świata gier komputerowych. Młodzież z Baczyńskiego wyjechała tam pod opieką Katarzyny Kroszczyńskiej i Izabeli Maziejuk. Fani gier   komputerowych, żeby dostać się do środka, stali pod Spodkiem już od godz.1 w nocy – My mieliśmy wcześniej zakupione wejściówki, więc kolejki nas nie dotyczyły. Przez Centrum Kongresowe przewinęło się ok.104 tys. osób. Katowice były gospodarzem finału IEM- ostatniej imprezy sezonu już po raz trzeci. Było ono podsumowaniem dziesiątego jubileuszowego sezonu jednej z najbardziej prestiżowych serii rozgrywek e-sportowych. W tegorocznej edycji do oficjalnego zestawu tytułów dołączyła popularna gra zespołowa Counter Strike Global Offeensive. Finał Mistrzostw zgromadził w spodku najlepszych na świecie graczy wyłonionych na drodze eliminacji przeprowadzonych w Chinach, Niemczech, Stanach Zjednoczonych. Łączna pula nagród to 500 tys. USD , czyli ok. dwóch milionów złotych. Obok pojedynków najlepszych graczy na świecie w Katowicach, na fanów gier komputerowych czekały targi elektronicznej rozrywki IEM Expo zorganizowane na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego przylegającego do Spodka. Najwięksi światowi producenci sprzętu komputerowego prezentowali też swoje nowości. Organizatorzy zapewnili mnóstwo dodatkowych atrakcji i wydarzeń towarzyszących, w których nasi uczniowie chętnie brali udział, niejednokrotnie zdobywając nagrody. W Strefie Free To play każdy mógł z nich spróbować swoich sił w najpopularniejszych tytułach e-sportowych: Countre –Strike: Global Offensive, League of legends czy StarCraft.

Daj się ponieść wyobraźni
Oddział Biała Podlaska

W szkołach ZDZ w Zamościu w dn. 18.03.2016 r. w ramach DNIA OTWARTEGO odbył się konkurs fryzjerski pod hasłem DAJ SIĘ PONIEŚĆ WYOBRAŹNI. W konkursie udział wzięły uczennice z całego województwa.

I miejsce zajęła Paulina Rwaczew z Technikum ZDZ im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej, której modelką była Paulina Anduła

II miejsce zajęła Weronika Gdela z Technikum w Parczewie

III miejsce zajęła Anna Litwin z Zamościa.

Wyróżnienie dostała Patrycja Skibniewska, czyli NASI GÓRĄ.

W tym samym dniu odbył się KONKURS PIOSENKI WOJSKOWEJ – Z MŁODEJ PIERSI SIĘ WYRWAŁO. Edyta Karczmarz i Marek Darczuk z Grupy Medialnej FORTE, która od lat działa w naszej szkole zajęli III miejsce.

Wszystkim laureatom gratulujemy

Rekrutacja 2016/2017 rozpoczęta!
Oddział Biała Podlaska

Zastanawiasz się nad wyborem liceum, technikum a może szkoły zawodowej? Szukasz szkoły, po której masz szansę realizować swoje edukacyjne marzenia?
 
Chciałbyś jednocześnie, aby te lata spędzone na edukacji były czasem niezapomnianym, obfitującym w trwałe przyjaźnie, ciekawe przeżycia, wspaniałe wspomnienia. Zajrzyj na różne zakładki na stronie naszej szkoły, zapoznaj się z proszurą, prezentacją oraz informatorem i sam zdecyduj.
 
 Czekamy na Ciebie! - W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

I Szkolny Konkurs Recytatorski twórczości K. K. Baczyńskiego
Oddział Biała Podlaska

Dnia 22 stycznia 2016 roku w Szkołach ZDZ im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej odbył się I Szkolny Konkurs Recytatorski twórczości K. K. Baczyńskiego pod hasłem „Trzeba umieć ludzi pokochać...” upamiętniający dziewięćdziesiątą piątą rocznicę urodzin poety – patrona szkoły. Wzięło w nim udział jedenastu uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum.
Organizatorami Konkursu byli: p. Edyta Cieślicka, p. Teresa Lewczyk, p. Barbara Chmielowska i p. Andrzej Jędryczkowski.

Jury wyłoniło czterech laureatów:

I miejsce – Adam Tężycki – klasa 2tkl Technikum
II miejsce – Marek Darczuk – klasa 1tkl Technikum
III miejsce – Aleksandra Antoniuk – klasa 2c LO
IV miejsce – Adrian Chromczuk – klasa 2c LO

W czasie obrad komisji swój dorobek artystyczny zaprezentowała grupa medialna „Forte”. Nagrody rzeczowe ufundował i wręczył Dyrektor Szkoły Pan Henryk Zacharuk. Wszyscy uczestnicy otrzymali również pamiątkowe dyplomy.

ZDZ zaprasza
Wygenerowano w sekund: 0.14 1,151,810 unikalne wizyty