04 Grudzień 2021 11:22
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Biała Podlaska - najnowsze aktualności

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Oddział w Białej Podlaskiej jest stowarzyszeniem oświatowym.


Prowadzimy szkoły dla młodzieży oraz dla dorosłych, organizujemy wszechstronne kursy i szkolenia.

Warto podkreślić, że wszystkie szkoły, które prowadzimy posiadają uprawnienia szkół publicznych.

Zajmujemy się kształceniem ustawicznym osób chcących zdobyć ciekawy zawód lub przekwalifikować się.
Pomagamy podwyższać kwalifikacje, zdobywać nowe uprawnienia oraz umiejętności.

Nasza firma należy do jednych z najbardziej prężnych odziałów ZDZ w Polsce. Ponad 60-letnie doświadczenie na polu edukacji gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Stawiamy na nowoczesność, jednocześnie pamiętając o przeszłości. Doskonałe wyposażenie sal wykładowych i pracowni dydaktycznych składa się na nasz i Państwa sukces.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej posiada wiodącą pozycję na Podlasiu. Uprawnienia formalne jakimi dysponuje nasza firma oraz wykwalifikowana kadra specjalistów, nauczycieli, wykładowców i egzaminatorów to nasza wizytówka. Tysiące zatrudnionych absolwentów Zakładu Doskonalenia Zawodowego jest gwarancją skutecznego kształcenia. Szkolenia, które prowadzimy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że każdego roku bierze w nich udział kilka tysięcy osób z całego regionu.Procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów
INTEL EXTREME MASTERS 2016 W KATOWICACH
Oddział Biała Podlaska

Młodzież Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K.K Baczyńskiego na INTEL EXTREME MASTERS 2016 W KATOWICACH

W dniach 5-6 marca 2016 r. do Katowickiego spodka ściągnęły z całego świata rzesze miłośników elektroniki. Po raz czwarty odbył się Intel Extreme Masters, czyli mistrzostwa świata gier komputerowych. Młodzież z Baczyńskiego wyjechała tam pod opieką Katarzyny Kroszczyńskiej i Izabeli Maziejuk. Fani gier   komputerowych, żeby dostać się do środka, stali pod Spodkiem już od godz.1 w nocy – My mieliśmy wcześniej zakupione wejściówki, więc kolejki nas nie dotyczyły. Przez Centrum Kongresowe przewinęło się ok.104 tys. osób. Katowice były gospodarzem finału IEM- ostatniej imprezy sezonu już po raz trzeci. Było ono podsumowaniem dziesiątego jubileuszowego sezonu jednej z najbardziej prestiżowych serii rozgrywek e-sportowych. W tegorocznej edycji do oficjalnego zestawu tytułów dołączyła popularna gra zespołowa Counter Strike Global Offeensive. Finał Mistrzostw zgromadził w spodku najlepszych na świecie graczy wyłonionych na drodze eliminacji przeprowadzonych w Chinach, Niemczech, Stanach Zjednoczonych. Łączna pula nagród to 500 tys. USD , czyli ok. dwóch milionów złotych. Obok pojedynków najlepszych graczy na świecie w Katowicach, na fanów gier komputerowych czekały targi elektronicznej rozrywki IEM Expo zorganizowane na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego przylegającego do Spodka. Najwięksi światowi producenci sprzętu komputerowego prezentowali też swoje nowości. Organizatorzy zapewnili mnóstwo dodatkowych atrakcji i wydarzeń towarzyszących, w których nasi uczniowie chętnie brali udział, niejednokrotnie zdobywając nagrody. W Strefie Free To play każdy mógł z nich spróbować swoich sił w najpopularniejszych tytułach e-sportowych: Countre –Strike: Global Offensive, League of legends czy StarCraft.

- Zostaliśmy wpuszczeni za kulisy sceny, gdzie rozgrzewali się topowi gracze m.in TAZ PASHA BYALI NEO SNAX ( Nasi polscy gracze), zawodnicy Fnatic oraz LG (Luminosity Gaming) od wszystkich mam autografy – mówi PAWEŁ SZYMAŃSKI uczeń klasy II technikum i dodaje: - Patrząc na sprzęt prezentowany w Katowickim Spodku zaświeciły mi się oczy, bo jako przyszły informatyk chętnie bym „podkręcił”  procesor w swoim komputerze (zwiększył jego prędkość). Pierwszy raz na takiej Imprezie odbyły się Rozgrywki Kobiet w Couter Strike Global ofensive Gdzie poziom był wysoki.

- Intel Extreme Masters dla miłośników gier komputerowych jest tym samym co Mundial dla fanów piłki nożnej. Z niedowierzaniem patrzyłam jak ogromne emocje wywołuje Countre –Strike: Global Offensive, atmosfera do końca rozgrywki była napięta i budziła żywiołowe reakcje kibiców – opowiada Pani Katarzyna Kroszczyńska – Wejściówki, jakie posiadaliśmy upoważniały nas do wejścia do strefy YOUTUBERÓW, zainteresowani zdobyli autografy swoich idoli z Youtube. Konkurs Cosplay, czyli zabawa w przebieranie, polegająca na jak najdokładniejszym odwzorowaniu danej postaci, często nie tylko w stroju, ale także w sposobie poruszania się czy tonie głosu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nawet Jury miało problem z wyłonieniem najlepszych w cosplayu. Młodzież grając nie tylko się bawi, ale również doskonali język angielski, z czego zadowolona jest Izabela Maziejuk – nauczyciel języka angielskiego.

ZDZ zaprasza
Wygenerowano w sekund: 0.14 1,102,598 unikalne wizyty