04 Grudzień 2021 11:10
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Biała Podlaska - najnowsze aktualności

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Oddział w Białej Podlaskiej jest stowarzyszeniem oświatowym.


Prowadzimy szkoły dla młodzieży oraz dla dorosłych, organizujemy wszechstronne kursy i szkolenia.

Warto podkreślić, że wszystkie szkoły, które prowadzimy posiadają uprawnienia szkół publicznych.

Zajmujemy się kształceniem ustawicznym osób chcących zdobyć ciekawy zawód lub przekwalifikować się.
Pomagamy podwyższać kwalifikacje, zdobywać nowe uprawnienia oraz umiejętności.

Nasza firma należy do jednych z najbardziej prężnych odziałów ZDZ w Polsce. Ponad 60-letnie doświadczenie na polu edukacji gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Stawiamy na nowoczesność, jednocześnie pamiętając o przeszłości. Doskonałe wyposażenie sal wykładowych i pracowni dydaktycznych składa się na nasz i Państwa sukces.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej posiada wiodącą pozycję na Podlasiu. Uprawnienia formalne jakimi dysponuje nasza firma oraz wykwalifikowana kadra specjalistów, nauczycieli, wykładowców i egzaminatorów to nasza wizytówka. Tysiące zatrudnionych absolwentów Zakładu Doskonalenia Zawodowego jest gwarancją skutecznego kształcenia. Szkolenia, które prowadzimy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że każdego roku bierze w nich udział kilka tysięcy osób z całego regionu.Procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów
Nasi uczniowie nagrodzeni na konkursie w Chełmie
Oddział Biała Podlaska

W dniu 1 kwietnia 2016 r. w budynku ZDZ w Chełmie odbyły się Dni Otwarte połączone z konkursami.

Uczennice Technikum w zawodzie żywienie i usługi gastronomiczne Kinga Dybul z klasy II i Anna Samociuk z klasy III tkp wraz z opiekunką Elżbietą Joźwik wzięły udział w konkursie gastronomicznym.

Tematem konkursu było sporządzenie sałatki z serem feta . Oceniano smak potrawy, sposób podania i dekorację stołu. Dekoracja nawiązywała do hasła przewodniego konkursu – Kwiecień plecień co przeplata , trochę zimy , trochę lata. Uczennice w tym konkursie zajęły II miejsce.

Uczennice Technikum w zawodzie technik usług fryzjerskich też mają się czym pochwalić. Sylwia Andrzejuk i Martyna Moskal pod czujnym okiem Pani Katarzyny Kroszczyńskiej zabłysnęły w konkursie fryzjerskim pod tytułem UPIÓR W OPERZE. W konkursowe szranki stanęło 24 osoby z różnych szkół fryzjerskich z naszego województwa. Sylwia Andrzejuk otrzymała NAGRODĘ PREZEZSA ZARZĄDU ZDZ a Martyna Moskal otrzymała WYRÓŻNIENIE.

Celem konkursu było rozwijanie umiejętności zawodowych młodych adeptów sztuki fryzjerskiej oraz wymiana doświadczeń.

Wszystkim laureatom serdecznie GRATULUJEMY.

ZDZ zaprasza
Wygenerowano w sekund: 0.07 1,102,585 unikalne wizyty