04 Grudzień 2021 10:58
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Biała Podlaska - najnowsze aktualności

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Oddział w Białej Podlaskiej jest stowarzyszeniem oświatowym.


Prowadzimy szkoły dla młodzieży oraz dla dorosłych, organizujemy wszechstronne kursy i szkolenia.

Warto podkreślić, że wszystkie szkoły, które prowadzimy posiadają uprawnienia szkół publicznych.

Zajmujemy się kształceniem ustawicznym osób chcących zdobyć ciekawy zawód lub przekwalifikować się.
Pomagamy podwyższać kwalifikacje, zdobywać nowe uprawnienia oraz umiejętności.

Nasza firma należy do jednych z najbardziej prężnych odziałów ZDZ w Polsce. Ponad 60-letnie doświadczenie na polu edukacji gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Stawiamy na nowoczesność, jednocześnie pamiętając o przeszłości. Doskonałe wyposażenie sal wykładowych i pracowni dydaktycznych składa się na nasz i Państwa sukces.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej posiada wiodącą pozycję na Podlasiu. Uprawnienia formalne jakimi dysponuje nasza firma oraz wykwalifikowana kadra specjalistów, nauczycieli, wykładowców i egzaminatorów to nasza wizytówka. Tysiące zatrudnionych absolwentów Zakładu Doskonalenia Zawodowego jest gwarancją skutecznego kształcenia. Szkolenia, które prowadzimy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że każdego roku bierze w nich udział kilka tysięcy osób z całego regionu.Procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów
Z młodej piersi się wyrwało...
Oddział Biała Podlaska

W szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu 18 marca 2016 roku w ramach Dnia Otwartego odbędzie się Festiwal Piosenki Wojskowej połączony z Konkursem Fryzjerskim. W części festiwalowej swoje umiejętności wokalne będą mogli zaprezentować uczniowie z zamojskich gimnazjów i z całego regionu. Uczestnicy przygotowują dwie piosenki o tematyce wojskowej.

W części fryzjerskiej wystąpią uczennice ZDZ z całego województwa. Najlepsze fryzjerki i utalentowani wokaliści mogą liczyć na wspaniałe nagrody i dyplomy. Całość przedsięwzięcia uświetni występ Nieetatowej Orkiestry Wojskowej.

Festiwal i konkurs odbędzie się w zamojskiej siedzibie ZDZ przy ulicy Peowiaków 3. Impreza odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Katolickiego Radia Zamość. Serdecznie zapraszamy chętnych gimnazjalistów do udziału w naszym festiwalu. Mile widziana jest młodzież gimnazjalna, która będzie dopingować swoje koleżanki i kolegów biorących udział w festiwalu.

ZDZ zaprasza
Wygenerowano w sekund: 0.09 1,102,565 unikalne wizyty