04 Grudzień 2021 12:00
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Biała Podlaska - najnowsze aktualności

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Oddział w Białej Podlaskiej jest stowarzyszeniem oświatowym.


Prowadzimy szkoły dla młodzieży oraz dla dorosłych, organizujemy wszechstronne kursy i szkolenia.

Warto podkreślić, że wszystkie szkoły, które prowadzimy posiadają uprawnienia szkół publicznych.

Zajmujemy się kształceniem ustawicznym osób chcących zdobyć ciekawy zawód lub przekwalifikować się.
Pomagamy podwyższać kwalifikacje, zdobywać nowe uprawnienia oraz umiejętności.

Nasza firma należy do jednych z najbardziej prężnych odziałów ZDZ w Polsce. Ponad 60-letnie doświadczenie na polu edukacji gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Stawiamy na nowoczesność, jednocześnie pamiętając o przeszłości. Doskonałe wyposażenie sal wykładowych i pracowni dydaktycznych składa się na nasz i Państwa sukces.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej posiada wiodącą pozycję na Podlasiu. Uprawnienia formalne jakimi dysponuje nasza firma oraz wykwalifikowana kadra specjalistów, nauczycieli, wykładowców i egzaminatorów to nasza wizytówka. Tysiące zatrudnionych absolwentów Zakładu Doskonalenia Zawodowego jest gwarancją skutecznego kształcenia. Szkolenia, które prowadzimy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że każdego roku bierze w nich udział kilka tysięcy osób z całego regionu.Procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów
Nasi też tam byli!
Oddział Biała Podlaska

Znakomite ekspozycje, znakomite stylizacje, jeszcze bardziej znakomite pokazy i najznakomitsi mistrzowie fryzjerstwa z kraju i zagranicy. Tak było podczas 16 edycji Targów fryzjerów FORUM FRYZJERSTWA LOOK i FORUM KOSMETYKI BEAUTY VISION 2016 w Poznaniu.

Relacja uczniów Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej, którzy pod opieką Pani Katarzyny Kroszczyńskiej i Agnieszki Szelest byli na Targach Poznańskich:

Mogliśmy skorzystać nie tylko z darmowych porad, ale również oddać się w ręce wizażystów, którzy wykonywali makijaż, stylizowali paznokcie, rzęsy i wykonywali inne zabiegi.

Na targach pojawili się znani i lubiani: Patrycja Kazadi, która promowała najnowszą kolekcję NeoNeil, Natalia Siwiec swoim wizerunkiem sygnowała markę Indygo. Na stoisku Semilac można było otrzymać autograf od Mistera Polski 2015 roku Rafała Maślaka. Na zaproszenie marki Kemon pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan, która promowała nową kolekcję Avalon.

Tradycyjnie na Targi LOOK zawitali styliści z programu „Ostre cięcie” Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Dzięki uprzejmości firmy „Fale loki koki”, z którą szkoła współpracuje otrzymaliśmy wejściówki VIP, a jeden z uczniów Przemek Mazur został zaproszony na szkolenie do Akademii Wierzbicki & Schmidt.

Jak co roku dużo uwagi skupił konkurs KREATOR, który pozwolił zdolnym fryzjerom popuścić wodze fantazji.

Sceną główną zawładnęły w tych dniach niesamowite pokazy światowej sławy stylistów i prezentacje najnowszych kolekcji.

Zobaczyliśmy „pen Razor” – ostre pióro, czyli innowacyjną brzytwę, która potrafi robić tatuaże z włosów – mówi Marzena Leśniewska, która skorzystała z okazji i ma nową fryzurę.

Firma FOX zaprezentowała swoje nowoczesne, innowacyjne narzędzie „Intecoiffure Polska” z Joanną Zarębą przeprowadziła przepiękny pokaz Shadows.

Równolegle z pokazami na scenie głównej, przez cały czas trwania targów odbywały się prelekcje firm i marek w strefie Speaker’s Corner Color & White. Tematyka prelekcji dotyczyła kosmetyki pielęgnacyjnej i zabiegów.

Nauczyciele wzięli udział w konferencji, która była odpowiedzią na wiele problemów, z którymi się borykają w kształtowaniu nowych pokoleń fryzjerów. Mała spójność egzaminów zawodowych z podstawą programową oraz oczekiwania rynku pracy budzi wiele emocji wśród dyrektorów szkół oraz nauczycieli – mówi Pani Katarzyna Kroszczyńska nauczyciel i instruktor zawodu fryzjer.

Młodzi fryzjerzy stanęli przed ogromnym wyzwaniem rywalizując o tytuł Mistrza Polski oraz w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów.

Nowością, która zdobyła rzesze fanów były mistrzostwa polski w BARBERINGU. Barberzy uczynili strzyżenie męskie ogromnie widowiskową sztuką.

Uczniowie szkół bialskiego ZDZ-tu są zachwyceni wycieczką i już planują wyjazd za rok. A nauczyciele z kolei cieszą się zdobytą przez uczniów wiedzą i nowymi umiejętnościami.

ZDZ zaprasza
Wygenerowano w sekund: 0.20 1,102,655 unikalne wizyty