17 Październik 2021 01:50
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Biała Podlaska - najnowsze aktualności

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Oddział w Białej Podlaskiej jest stowarzyszeniem oświatowym.


Prowadzimy szkoły dla młodzieży oraz dla dorosłych, organizujemy wszechstronne kursy i szkolenia.

Warto podkreślić, że wszystkie szkoły, które prowadzimy posiadają uprawnienia szkół publicznych.

Zajmujemy się kształceniem ustawicznym osób chcących zdobyć ciekawy zawód lub przekwalifikować się.
Pomagamy podwyższać kwalifikacje, zdobywać nowe uprawnienia oraz umiejętności.

Nasza firma należy do jednych z najbardziej prężnych odziałów ZDZ w Polsce. Ponad 60-letnie doświadczenie na polu edukacji gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Stawiamy na nowoczesność, jednocześnie pamiętając o przeszłości. Doskonałe wyposażenie sal wykładowych i pracowni dydaktycznych składa się na nasz i Państwa sukces.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Białej Podlaskiej posiada wiodącą pozycję na Podlasiu. Uprawnienia formalne jakimi dysponuje nasza firma oraz wykwalifikowana kadra specjalistów, nauczycieli, wykładowców i egzaminatorów to nasza wizytówka. Tysiące zatrudnionych absolwentów Zakładu Doskonalenia Zawodowego jest gwarancją skutecznego kształcenia. Szkolenia, które prowadzimy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że każdego roku bierze w nich udział kilka tysięcy osób z całego regionu.Procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń fizycznych w szkole Zagrożenia i zalecane działania profilaktyczne w zakresie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego uczniów
Nasi też tam byli!
Oddział Biała Podlaska

Znakomite ekspozycje, znakomite stylizacje, jeszcze bardziej znakomite pokazy i najznakomitsi mistrzowie fryzjerstwa z kraju i zagranicy. Tak było podczas 16 edycji Targów fryzjerów FORUM FRYZJERSTWA LOOK i FORUM KOSMETYKI BEAUTY VISION 2016 w Poznaniu.

DZIEŃ PATRONA W SZKOŁACH ZDZ
Oddział Biała Podlaska

DZIEŃ PATRONA W SZKOŁACH ZDZ
połączony z IV edycją Konkursu dla Gimnazjalistów
„Krzysztof Kamil Baczyński- poeta, żołnierz, czasu kurz…”
oraz  DNIEM  OTWARTYM

Dnia 22.04.2016 r. w Szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej odbyła się wielka uroczystość – DZIEŃ PATRONA SZKOŁY. Obchody te połączone były z IV edycją Konkursu Recytatorskiego i Konkursu na prezentację multimedialną „Krzysztof Kamil Baczyński- poeta, żołnierz, czasu kurz…”, który przeznaczony był dla młodzieży szkół gimnazjalnych powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska. Konkurs połączono z Dniem Otwartym. Organizatorem imprezy było Liceum Ogólnokształcące. Do tegorocznego konkursu zgłosiło się 58 uczniów z 11 szkół, z czego do recytacji przystąpiło 43 uczniów z 11 szkół, a do prezentacji multimedialnej 15 uczniów z 4 szkół.

Serdecznie zapraszmy na dni otwarte!
Oddział Biała Podlaska

22 kwietnia 2016r. godz. 11.00 - 14.00
23 kwietnia 2016r. godz. 9.00 - 12.00

 
Dyrekcja i uczniowie Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego
i. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Podlaskiej
mają zaszczyt zaprosić gimnazjalistów na dni otwarte!

Zapraszamy !!!
Biała Podlaska ul. Jana Pawła II nr 97

Targi Motor Show i Targi Techniki Motoryzacyjnej - Poznań
Oddział Biała Podlaska

Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Muzeum Techniki i Motoryzacji w Otrębusach. Pani Dyrektor Muzeum Motoryzacji przedstawiła  historię  pojazdów znajdujących się na ekspozycji. Następnie udaliśmy się do Poznania. Pani Przewodnik  oprowadzała nas po Starym Rynku. Uliczkami Poznania udaliśmy się do Starego Browaru. Następnie podziwialiśmy barokowy kościół farny pod wezwaniem Świętego Biskupa Męczennika.

 

Z młodej piersi się wyrwało...
Oddział Biała Podlaska

W szkołach Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu 18 marca 2016 roku w ramach Dnia Otwartego odbędzie się Festiwal Piosenki Wojskowej połączony z Konkursem Fryzjerskim. W części festiwalowej swoje umiejętności wokalne będą mogli zaprezentować uczniowie z zamojskich gimnazjów i z całego regionu. Uczestnicy przygotowują dwie piosenki o tematyce wojskowej.

W części fryzjerskiej wystąpią uczennice ZDZ z całego województwa. Najlepsze fryzjerki i utalentowani wokaliści mogą liczyć na wspaniałe nagrody i dyplomy. Całość przedsięwzięcia uświetni występ Nieetatowej Orkiestry Wojskowej.

Nasi uczniowie nagrodzeni na konkursie w Chełmie
Oddział Biała Podlaska

W dniu 1 kwietnia 2016 r. w budynku ZDZ w Chełmie odbyły się Dni Otwarte połączone z konkursami.
Uczennice Technikum w zawodzie żywienie i usługi gastronomiczne Kinga Dybul z klasy II i Anna Samociuk z klasy III tkp wraz z opiekunką Elżbietą Joźwik wzięły udział w konkursie gastronomicznym.

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Oddział Biała Podlaska

21 marca 2016 r. Liceum Ogólnokształcące oraz Technikum ZDZ im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Podlaskiej  oraz Grupa Medialna „FORTE” już po raz czwarty zorganizowały Konkurs Piosenki Językowej dla uczniów gimnazjów miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego.  Konkurs połączony był z dniem otwartym szkół ZDZ.

Do konkursu zgłoszono 45 wykonawców z 13 szkół, którzy wykonali na scenie 24 piosenki śpiewane w językach angielskim i rosyjskim.

Konkurs otworzył oficjalnie Dyrektor szkół ZDZ w białej Podlaskiej Henryk Zacharuk. Następnie przewodniczący jury omówił przebieg konkursu. Po tym wstępie rozpoczęły się przesłuchania konkursowe, które w tym roku stały na bardzo wysokim poziomie.

INTEL EXTREME MASTERS 2016 W KATOWICACH
Oddział Biała Podlaska

Młodzież Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K.K Baczyńskiego na INTEL EXTREME MASTERS 2016 W KATOWICACH

W dniach 5-6 marca 2016 r. do Katowickiego spodka ściągnęły z całego świata rzesze miłośników elektroniki. Po raz czwarty odbył się Intel Extreme Masters, czyli mistrzostwa świata gier komputerowych. Młodzież z Baczyńskiego wyjechała tam pod opieką Katarzyny Kroszczyńskiej i Izabeli Maziejuk. Fani gier   komputerowych, żeby dostać się do środka, stali pod Spodkiem już od godz.1 w nocy – My mieliśmy wcześniej zakupione wejściówki, więc kolejki nas nie dotyczyły. Przez Centrum Kongresowe przewinęło się ok.104 tys. osób. Katowice były gospodarzem finału IEM- ostatniej imprezy sezonu już po raz trzeci. Było ono podsumowaniem dziesiątego jubileuszowego sezonu jednej z najbardziej prestiżowych serii rozgrywek e-sportowych. W tegorocznej edycji do oficjalnego zestawu tytułów dołączyła popularna gra zespołowa Counter Strike Global Offeensive. Finał Mistrzostw zgromadził w spodku najlepszych na świecie graczy wyłonionych na drodze eliminacji przeprowadzonych w Chinach, Niemczech, Stanach Zjednoczonych. Łączna pula nagród to 500 tys. USD , czyli ok. dwóch milionów złotych. Obok pojedynków najlepszych graczy na świecie w Katowicach, na fanów gier komputerowych czekały targi elektronicznej rozrywki IEM Expo zorganizowane na terenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego przylegającego do Spodka. Najwięksi światowi producenci sprzętu komputerowego prezentowali też swoje nowości. Organizatorzy zapewnili mnóstwo dodatkowych atrakcji i wydarzeń towarzyszących, w których nasi uczniowie chętnie brali udział, niejednokrotnie zdobywając nagrody. W Strefie Free To play każdy mógł z nich spróbować swoich sił w najpopularniejszych tytułach e-sportowych: Countre –Strike: Global Offensive, League of legends czy StarCraft.

Daj się ponieść wyobraźni
Oddział Biała Podlaska

W szkołach ZDZ w Zamościu w dn. 18.03.2016 r. w ramach DNIA OTWARTEGO odbył się konkurs fryzjerski pod hasłem DAJ SIĘ PONIEŚĆ WYOBRAŹNI. W konkursie udział wzięły uczennice z całego województwa.

I miejsce zajęła Paulina Rwaczew z Technikum ZDZ im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej, której modelką była Paulina Anduła

II miejsce zajęła Weronika Gdela z Technikum w Parczewie

III miejsce zajęła Anna Litwin z Zamościa.

Wyróżnienie dostała Patrycja Skibniewska, czyli NASI GÓRĄ.

W tym samym dniu odbył się KONKURS PIOSENKI WOJSKOWEJ – Z MŁODEJ PIERSI SIĘ WYRWAŁO. Edyta Karczmarz i Marek Darczuk z Grupy Medialnej FORTE, która od lat działa w naszej szkole zajęli III miejsce.

Wszystkim laureatom gratulujemy

Rekrutacja 2016/2017 rozpoczęta!
Oddział Biała Podlaska

Zastanawiasz się nad wyborem liceum, technikum a może szkoły zawodowej? Szukasz szkoły, po której masz szansę realizować swoje edukacyjne marzenia?
 
Chciałbyś jednocześnie, aby te lata spędzone na edukacji były czasem niezapomnianym, obfitującym w trwałe przyjaźnie, ciekawe przeżycia, wspaniałe wspomnienia. Zajrzyj na różne zakładki na stronie naszej szkoły, zapoznaj się z proszurą, prezentacją oraz informatorem i sam zdecyduj.
 
 Czekamy na Ciebie! - W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

I Szkolny Konkurs Recytatorski twórczości K. K. Baczyńskiego
Oddział Biała Podlaska

Dnia 22 stycznia 2016 roku w Szkołach ZDZ im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej odbył się I Szkolny Konkurs Recytatorski twórczości K. K. Baczyńskiego pod hasłem „Trzeba umieć ludzi pokochać...” upamiętniający dziewięćdziesiątą piątą rocznicę urodzin poety – patrona szkoły. Wzięło w nim udział jedenastu uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum.
Organizatorami Konkursu byli: p. Edyta Cieślicka, p. Teresa Lewczyk, p. Barbara Chmielowska i p. Andrzej Jędryczkowski.

Jury wyłoniło czterech laureatów:

I miejsce – Adam Tężycki – klasa 2tkl Technikum
II miejsce – Marek Darczuk – klasa 1tkl Technikum
III miejsce – Aleksandra Antoniuk – klasa 2c LO
IV miejsce – Adrian Chromczuk – klasa 2c LO

W czasie obrad komisji swój dorobek artystyczny zaprezentowała grupa medialna „Forte”. Nagrody rzeczowe ufundował i wręczył Dyrektor Szkoły Pan Henryk Zacharuk. Wszyscy uczestnicy otrzymali również pamiątkowe dyplomy.

ZDZ zaprasza
Wygenerowano w sekund: 0.08 1,059,582 unikalne wizyty